Jesteśmy grupą kobiet, które wypełniając zamysł Boga – Stwórcy wobec kobiety, czyli przekazywanie życia i troska o nie, zapragnęły czynić to nie tylko, jako żony i matki w swoich rodzinach, ale dzielić się tym cennym darem z innymi ludźmi.

Nasze wrodzone cechy ukierunkowane na troskę o drugiego człowieka zainspirowały nas do działania w szeroko pojętej tematyce życia z największym naciskiem na życie poczęte. Wzorem i opiekunką grupy jest MARYJA, która jako Służebnica Pańska i Matka Życia pośpiesznie zmierza do św. Elżbiety, aby jej służyć, niosąc Jezusa- Zbawiciela, radość i pomoc. Natomiast patronem jest bł. Edmund Bojanowski, który całe swoje życie poświęcił służbie potrzebującym a szczególnie dzieciom.

Naśladując Maryję i bł. Edmunda pragniemy służyć Tobie, dlatego jeśli:
– oczekujesz z utęsknieniem na poczęcie dziecka
– twoje poczęte życie jest zagrożone
– jesteś po stracie dziecka – nie tylko poczętego
– myślisz o aborcji
– doświadczasz skutków aborcji
– potrzebujesz umocnienia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! JESTESMY DLA CIEBIE ABYŚ NIE BYŁA SAMA ZE SWOIM DOŚWIADCZENIEM!

Oferujemy Ci pomoc poprzez:
– wysłuchanie i rozmowę
– modlitwę wstawienniczą
– pomoc duchową i psychologiczną
– organizację rekolekcji tematycznych
Ponadto zapraszamy Cię każdego 25-tego dnia miesiąca na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w intencji życia i pokoju oraz na Mszę św. o godz. 19.00 w intencji kobiet w stanie błogosławionym, rodziców oczekujących na poczęcie, rodziców po stracie oraz obrońców życia do Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego w Luboniu.

Może jesteś osobą, której temat życia jest bliski sercu i czytając ten tekst czujesz, że chciałabyś służyć w ten sposób drugiemu człowiekowi, poprzez którąś z wymienionych możliwości, bezpośrednio w naszej grupie lub otaczać te ważne intencje modlitwą „ na odległość” – skontaktuj się z nami.

Kontakt: zycie@wspolnota-magnificat.pl

więcej informacji na stronie: http://wspolnota-magnificat.pl/posluga/diakonia-zycia